2018. április 30., hétfő

F1 pontverseny állása 2019

Schumacher karrierjének legsötétebb foltját ismétli este az F1. HU FHírek, Tabella , Videók, Versenyzők, Csapatok, Versenynaptár. Világbajnokság állása. A Racing Point Force India ettől a szezontól Racing Point FTeam néven indult a. Rajtszám, Pilóta, Állás , Pilóta, Rajtszám, Rajtszám, Pilóta, Állás , Pilóta, Rajtszám. A bajnoki címek sorsa már korábban eldőlt, most azonban a végeredményeket mutatjuk.

A VB- PONTVERSENY VÉGEREDMÉNYE. A BÜNTETŐPONTOK ÁLLÁSA. RACING POINT F, Stroll, Pérez, Stroll, Pérez. A világbajnokság állása. Egyéni bajnokság állása.

Minden túlzás nélkül azt állíthatjuk, hogy a sport a fennállása óta nem volt . A vb- pontverseny állása futam után (még van hátra): 1. Pontverseny (pilóták) . Visszatekintés - 2019. Hamilton és a Mercedes taktikai győzelme a Hungaroringen Ügyes húzással nyert a világbajnok, másodpercet dolgozott le kör alatt . Ausztrál Nagydíj, Melbourne március 31. Bahreini Nagydíj, Szahír április 14.

Tippek leadása F1Tipp pontverseny eredmények Játékszabályok Tippstatisztika. VB Állás Versenynaptár. Kapcsolat Az adatkezelésről Médiaajánlat.

Compete against the fastest drivers in the world on F1TM 20and stand a chance to become an official driver for an FTeam! Formula 20állás.